Nákupní a plážové tašky přes rameno jsou vyráběny v krásných a originálních designech. Některé tašky jsou zhotoveny v praktickém skládacím provedení, takže se dají lehce složit i opětovně rozložit. Snadno se vejdou do každé kabelky, tašky či aktovky. Tyto modely jsou vyráběny z recyklovaných materiálů a jsou v podstatě voděodolné. Disponují dvojitými švy, prostornými boky a obdélníkovým dnem. Pokud jsou špinavé, tak dají se jednoduše vyprat v pračce. Mohou se nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Jiné tašky a kabelky jsou vyrobeny z pravé či umělé kůže. Především jsou vybaveny prodlouženými úchytkami a ozdobnými prvky.

Pod dalšími galanterními produkty objevíte kožené aktovky, luxusní opasky, půvabné spisovky či atraktivní vizitkáře. Jistě v široko nabídce naleznete i decentní dokladovky, stylové dolarovky, kožené diplomatiky nebo kasírky. Záleží pak na vašem vytříbeném vkusu, jaký kožený doplněk si pořídíte. Zda dáte raděj přednost klasickému vzhledu nebo upřednostníte netradiční zpracování.

   
© 2012 Kožená galanterie Suffusion theme by Sayontan Sinha