Školní aktovky, batohy a školní tašky se nosí přes rameno a běžně sluší každé postavě. Jsou vyráběny v dětském, pánském či dámském provedení. Dětské aktovky a batohy jsou vybaveny perfektními odrazovými a reflexními prvky, prodyšným tvarovaným polstrováním, popruhy, pevnou ergonomickou úchytkou a kovovým uzavíráním. Uvnitř mají několik přepážek na učebnice a sešity. Na bočních stranách se nachází menší kapsičky na suchý zip. Modely jsou potištěny pohádkovými postavičkami, překrásnými obrázky či oblíbenými motivy.

Pánské kolekce jsou nabízeny v seriozních, sportovní či elegantních variacích, které vypadají na první pohled úchvatně. Jsou vyrobeny z pravé kůže a jejich cena se pohybuje od pár stovek korun až po několik desítek tisíc.

Školní batohy se dají použít jak na volný čas, tak i do práce. Jsou dodávány v černém, hnědém, béžovém, bordó či přírodním designu. Mohou hýřit ozdobnými kovovými sponami, přezkami, zipy a kvalitním prošitím. Některé luxusnější kousky jsou dekorovány třpytivými kamínky. Klidně lze v nich nosit módní peněženky, klíčenky v různých tvarech, či dolarovky.

   
© 2012 Kožená galanterie Suffusion theme by Sayontan Sinha