Luxusní dámské rukavice a opasky jsou vyráběny buďto z prvotřídních syntetických usní anebo pravých kůží, jako je např. jehněčina, teletina, vepřovicemi, skopovice či hovězina, které vynikají velmi dobrou mechanickou odolností, dobrou pružností a tažností, velmi ušlechtilými tepelně izolačními vlastnostmi, příjemným omakem a atraktivním vzhledem. Zatímco umělé usňové materiály vykazují drobné odlišnosti, mezi něž patří vysoká trvanlivost, nepropustnost, tvarová stálost a snadná udržovatelnost. Dají se netradičně zdobit a povrchově upravovat.

Kožené pánské rukavice a opasky jsou vkusně zpracované a jsou nabízeny v řadě značkových kolekcí v zajímavých barevných provedeních. Některé rukavice mají lemování z umělých kožešin, jiné jsou vybaveny perfektním prošitím, perforací, zapínání na druk či manžetou. Současná nabídka rukavic zahrnuje nejen vycházkové a společenské modely, ale i módní, jezdecké, řidičské či speciální kolekce. Na trhu se objevují také bezpodšívkové a podšívkové rukavice, které podléhají aktuálním módním trendům.

Každý originální druh opasku je nabízen jak v klasických, tak i v nestandardních rozměrech. Především disponuje kvalitním děrováním a ocelovou sponou.

Běžně všechny modely kožené galantérie splňují vysoce estetické i kvalitativní nároky. Jsou vyráběny v různých velikostech, tvarech, módních vzhledech, přitažlivých odstínech a zdobeních. Pod koženými doplňky se ukrývají elegantní peněženky, moderní aktovky, luxusní kabelky a tašky, narazit tu lze i na pánské či dámské etue, manažerské diplomatky, klasické batohy či klíčenky.

  One Response to “Rukavice a opasky”

 1. Dear Sir/Madam,

  We are Manufacturer and Exporters of All Kinds of Leather gloves and garments for fashion and biker.

  1- Leather Garments (Fashion Garments, Motorbike jackets, Trousers, vests, motorbike suits, belts, trousers, skirts, shirts, Kevlar jeans , Motorbike Textile wear all kinds of leather accessories etc

  2- Gloves all types, (Motorcycle gloves , Motocross gloves, Dressing gloves, winter gloves, summer gloves, Horse riding gloves, Golf Gloves, etc.

  Please do contacts us for any Gloves, leather garments article or other Leather accessory that you have in mind or wish to import. We will try to look to your demands with the Best of Our Potential.

  With best regards,

  Muhammad Boota

  Skype: paradiseleatherware

  Tel: +03438462984

  Fax: +92523540434

  Qaid-Azam st. Hamza Ghaus

  Sialkot, Pakistan

   
© 2012 Kožená galanterie Suffusion theme by Sayontan Sinha