Kožené dámské kabelky jsou považovány za módní doplňky, které dokážou zkrášlit nejednu ženu či dívku. Běžně se vyrábějí z přírodních klasických či exotických usní, jako je např. hovězina, teletina, vepřovice, hadí, krokodýlí, či rejnočí kůže. Bezpochyby kabelky z exotických kůží jsou zárukou vysoké kvality, ale i ostatní modely kabelek vynikají dlouhodobou životností, neskutečně praktickým provedením a atraktivním vzhledem. Jsou k dostání nejen v nedbalém a elegantním zhotovení, nýbrž i v extrémně extravagantních, výstředních či barevných variacích. Tyto modely různých kabelek a tašek si můžete pořídit od několika stovek korun až po statisíce. Některé modely by určitě neměli chybět ve vašem šatníku, jako jsou např. vycházkové kožené kabelky, přepychové malé taštičky, velké značkové kabelky a tašky.

Chcete-li vskutku udělat dobrý dojem nebo na sebe strhnout pozornost, pak si pořiďte i jiné galanterní zboží, mezi nimiž objevíte nápadité peněženky, aktovky a kožené etue. Nechybí tu ani módní spisovky, dokladovky, univerzální vizitkáře či dolarovky. Kromě toho jsou tu také kožené diplomatky, klíčenky a kasírky. Pokud budete usilovně hledat, můžete narazit i na skvělé ledvinky, školní tašky a školní aktovky.

  One Response to “Dámské kabelky”

 1. Dear Sir

  We, Highness India, are Delhi based manufacturer and exporter of high quality LEATHER AND NON-LEATHER ACCESSORIES. We manufacture following items:

  1. Office Accessories

  2. Personal Accessories

  3. Travel Accessories

  4. Fashion Accessiries

  5. Home Furnishing

  To see our product catalogue please visit our website:

  Your enquiries and suggestions are welcome.

  Thanks & regds

  S.Ali (Mr.)

  Highness India, New Delhi

 
© 2012 Kožená galanterie Suffusion theme by Sayontan Sinha