Kožené batohy, módní ruksaky, kabelky a tašky patří mezi nejoblíbenější cestovní zavazadla. Elegantní batohy a ruksaky mají však jednu výhodu oproti kabelkám a to, že s nimi máte mnohem volnější ruce. Neboť se obvykle nosí na zádech. Nejenom že jsou praktické, ale i elegantní a stylové. Zpravidla jsou opatřeny pevnou úchytkou, dvěma popruhy a přední kapsou na zip. Některé luxusní modely disponují uzavíráním s překlopem na magnet nebo na zip a jsou vyrobeny v štíhlých či robustních tvarech. Jiné cestovní modely jsou vybaveny anatomicky vytvarovaným zadním systémem, vypolstrovanými rameními popruhy a bederním pásem. Tyto batohy a ruksaky se vyrábějí z polyesteru, nylonu či polyamidu, jež odolávají extrémním podmínkám. Jsou vysoce odolné a pevné.

Pokud váháte nad výběrem správného modelu, pak se zaměřte nejen na cenu, ale i na jeho objem, kvalitní zádový systém, opasky či popruhy. Neboť značkový batoh či ruksak musí splňovat ty nejnáročnější funkční a estetické požadavky.

Dalším sortimentem kožené galantérie jsou sportovní ledvinky a ty obyčejně disponují širokými koženými opasky. Dále v jejich výbavě najdete prostornou kapsičku na zip, menší sítové kapsičky na bocích, vnitřní komorovou přihrádku na dokumenty. V nabídce uvítáte jak nápaditější ledvinky, tak i speciální modely, které se dají použít jako originální klíčenky či komfortní peněženky.

   
© 2012 Kožená galanterie Suffusion theme by Sayontan Sinha